http://www.copyfam.pl/

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bogatej oferty naszego sklepu internetowego. Asortyment stanowią tutaj najwyższej jakości tonery do drukarek, jak również inne akcesoria, bez których nie może funkcjonować żadne biuro. Polecamy serdecznie markowe faksy, skanery, kserokopiarki oraz drukarki i inne urządzenia.

COPY FAM S.C.
Kontakt z firmą
Ul. Rogalińska 7 , 85-408 M. Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
531 602 302
www.copyfam.pl
Delkom Rent

Na stronie internetowej firmy Delkom Rent znajdą Państwo między innymi komputery poleasingowe, jak i używane w świetnym stanie technicznym oraz znakomitych parametrach. Dostępne urządzenia przenośne i stacjonarne najlepszych światowych marek (na przykład Dell, Lenovo) oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Wynajem komputerów i sprzętu biurowego jest naszą specjalnością od wielu lat. Zapraszamy do współpracy.

DELKOM GROUP Sp. z o.o.
Kontakt z firmą
Ul. Dworcowa 20 , 44-100 M. Gliwice , śląskie
322 705 088
www.delkomrent.pl
rexit.pl

Postaw na komputer, przy którego tworzeniu pracowali najlepsi inżynierzy. Nowoczesny Lenovo ThinkPad W to narzędzie dla wymagających - wyposażone w niezawodny procesor Intel Core i nowoczesną kartę graficzną NVIDIA Quadro. Jest to sprzęt, który sprawdzi się przy projektowaniu i profesjonalnej obróbce graficznej.

Rexit Sp. z o.o.
Kontakt z firmą
Ul. Aspekt 42 , 01-904 M. Warszawa , mazowieckie
226 115 664
rexit.pl
© 2015 - www.marbit.com.pl